«Головне в тобі»
Новий стиль може стати новим етапом у твоєму житті. Готова до змін?
Напиши нам, чому саме ти достойна перевтілення, та виграй свій новий образ!
Ділися власною історією на проєкті, набирай якнайбільше голосів — і чекай на перемогу!
Е Т А П # 2
крути
отримай 10000 гривень на шопінг
зі стилістом журналу «Ліза»
Зареєструйся та дай відповідь
Максимально стисло дай відповідь на питання: «Чому саме тобі потрібне перевтілення?»
Збирай голоси
Збирай якнайбільше голосів
під своєю відповіддю.
Отримуй суперприз
10000 гривень
на шопінг зі стилістом журналу «Ліза»
2 місяці. 2 шанси!
Щомісяця читачі своїми голосами обирають 10 фіналісток, що отримають подарунки.

Серед них редакція обирає 1 суперфіналістку, яка отримає головний приз – перевтілення! Разом зі стилістом журналу «Ліза» дівчина обере новий гардероб, нову зачіску та новий образ!

Читай офіційні правила та ставай учасницею конкурсу вже сьогодні!
Надіслано! Після перевірки твоя відповідь буде опублікована.
З правилами ознайомлена
* обов`язково для заповнення

Переможці етапу #2

Я молода дівчина, яка вважає, що зовнішній вигляд людини - це значна частка її життєвого успіху. Впевнена, якщо я виграю такий подарунок, то ваш стиліст допоможе мені знайти свій стиль, що розкриє мене, а це позитивно вплине на мою роботу та особисте життя. Всім удачі!
Читати далі

Головна нагорода – сертифікат на суму 10000 грн. на придбання товарів зі стилістом журналу «Ліза» та проведення фотозйомки для розміщення фото в журналі «Ліза» та «Книга рецептів. Готуємо без головного болю», друге видання.

Нагорода - "Книга рецептів. Готуємо без головного болю", друге видання отримують:

Іноді здається, що бути успішною, унікальною, дивовижною, просто неможливо! Особливо, коли у тебе двійня і ще 33 дитини) Бути вчителькою і класним керівником мріяла ще з дитинства. Та не просто вчителькою, а іноземної мови. 20 років працювала не за фахом, досягла успіху в абсолютно іншій сфері, але мрія дитинства виявилася сильнішою, і кинувши все, я прийшла до школи. Але, не так просто почати життя з чистого аркуша, особливо в сорок років. Не так просто залишити одну роботу, де досягла успіху, визнання, посади, і прийти на іншу, щоб почати все з нуля. Але творча натура і любов до дітей і своєї професії, зробили свою справу. Бути не просто вчителем англійської мови в гімназії, не просто класним керівником, а ідейним натхненником заходів і яскравим прикладом працьовитості на шляху до успіху. Через призму вивчення англійської мови намагаюся донести до своїх учнів мессадж про те, що, знаючи іноземну мову, ми зможемо більше розповісти іншим людям, іноземцям, про нашу країну, про наші традиції та історію. І хочеться встигнути все, і підвищувати свій професійний рівень, і відкривати таланти учнів, і зацікавлювати, і мотивувати, дати зрозуміти, як важливо йти до своєї мети, домогтися успіху і поділитися ним з усіма, хто тебе оточує, нічого не вимагаючи взамін! І на цьому життєвому етапі дуже потрібна трансформація себе, не тільки внутрішня, але і зовнішня! Щоб було більше впевненості в собі, розуміння, що я на правильному шляху, адже, в людині все повинно бути прекрасно і думки, і вчинки, і тіло. Нове життя, нова робота, нова я - найкраща можливість сіяти, мудре, добре, вічне. І для мене, перевтілення з «Лізою» буде ковтком свіжого повітря, тією чарівною паличкою, яка не просто перетворить життя на казку, а й залишить неймовірну віру в себе, в свою професію, в те диво, якого так не вистачає в нашому житті!
Читати далі
Менi найбiльш потрiбно перевтiлення, тому що я нещодавно звiльнилась з роботи та прагну вiдкрити новi горiзонти. Бути впевненою, гарною та цiкавою.
Читати далі
Я хочу бути сучасною мамою і стильною жінкою. Самій не просто зважитися на зміни, а довіритися професіоналу не страшно. Тому прошу вашої допомоги :)
Читати далі
давно не обновлювала гардероб
Читати далі
Всім привіт! В минулому я успішна карьєристка, яка мала хорошу роботу та гідну зарплатню, за яку я могла собі дозволити гарне вбрання та косметику. Але милулі роки починаючи з 2018 моє життя змінилося. І тепер я одинока мама яка виховує двох гарних синочків, та тимчасово не працюю. Сидячи майже постійно вдома з дитиною я забула коли могла собі дозволити якість речі або косметику, і взагалі хочу щоб на мене звертали увагу чоловіки. Думаю я як всі дівчата що пишуть гідна на перевтілення! Прошу вашої допомоги!
Читати далі
Хочу ЗМІН
Читати далі
Дуже хочу хороших змін, позитивних емоцій, навчитись любити себе)))
Читати далі
Хочу врятувати світ своєю красою.
Читати далі
Хочу знайти свій стиль
Читати далі

Переможці етапу #1

Кожна з нас хоча б раз хотіла кардинально змінити зовнішність, але не кожна вирішується на експерименти. І нерішучою дівчиною — є я! Але я хочу це побороти. Зміна зовнішності в руках досвідчених спеціалістів краси допоможе стати мені більш впевненою, яскравою та дуже щасливою!
Читати далі

Головна нагорода – сертифікат на суму 10000 грн. на придбання товарів зі стилістом журналу «Ліза» та проведення фотозйомки для розміщення фото в журналі «Ліза» та «Книга рецептів. Готуємо без головного болю», друге видання.

Нагорода - "Книга рецептів. Готуємо без головного болю", друге видання отримують:

Добрый день! Я Ирина , мне 39 лет. У меня четверо очеровательных дочек, на шоппинг хожу только с ними, а когда девочки спрашивают мам почему ты не покупаешь себе ничего не покупаешь??? Очень хочу, чтобы мои девочки увидели меня другой.....
Читати далі
Женская индивидуальность - это взаимодействие нескольких составляющих, в основе чего лежит ясное понимание себя самой, своих желаний и потребностей, душевные терзания и переживания, внутренний мир. Стильная одежда или необычная обувь добавляют нам самооценки. Стиль – инструмент самовыражения и очень индивидуальный показатель, который находит свое отражение во внешнем виде. Ведь каждая из нас уникальна, неповторима, и для нас особенно важно это донести окружающим. Определить свой стиль, равняясь на других, невозможно, ведь это отражение собственного "Я". Безусловно, как девушка, я очень люблю совершать покупки, преображаться, находить новую себя. Но зачастую , делаю это самостоятельно, а мне безумно хочется совершить шоппинг в компании профессионала. Также моей мечтой всегда было попасть на обложку журнала "Лиза". И в преддверии таких волшебных праздников, очень верю в то, что моя мечта осуществится вместе с любимым журналом :)
Читати далі
Дуже треба!!!!
Читати далі
По життю так склалось,що вірити та опиратись доводиться лише на себе.Поки інші мають друзів,підтримку,виходять заміж,то мені про таке лише мріяти... Мені завжди подобались проекти по перевтіленню та зміні іміджу,але я в них не потрапляла.Також хотілося на обкладинку журналів. Для мене це перевтілення дуже потрібне перш за все для того,щоб бути красивою для себе,повірити в диво й мати гарний вигляд з допомогою цього проекту вийти із внутрішньої сірої буденності. Відчути себе по справжньому жіночною.
Читати далі
Мене звати Оксана, мені 27 років, я з маленького міста Кам'янське. 5 років назад я переїхала до чоловіка в Івано-Франківськ, на даний момент ми знімаємо квартиру. Звичайно ми плануємо придбати своє затишне житло, але це не так просто як хотілось би. Ми з чоловіком працюємо по 12 годин, намагаємось відкладати на житло. Я не маю змоги купляти дорогі речі та не вмію гарно обрати , підібрати якийсь образ. Я дуже люблю змінюватися,люблю щось новеньке пробувати, хочу навчитись цьому. Я би дуже хотіла нове перевтілення , бо останній раз це було 5 років назад. Я вірю в те, що коли людина змінює щось в собі то і життя змінюється, людина стає щасливішою і їй легше йти до своєї мрії. Сподіваюсь на те що в 2020 році будь дуже багато змін - покупки, нове перевтілення, нові знання, нова робота яка буде приносити тільки радість, нові емоції та просто щасливе життя.
Читати далі
Мені 44 роки.Почала хворіти,чоловік пішов до іншої,син переїхав до коханої.Живу тепер зі своїми батьками,батьки помогають мені а я їм.Мені потрібна перезагрузка,щоб вийшло вилікуватись,знайти хорошу роботу і познайомитись з хорошим чоловіком,може вийду вдачно вийти заміж.Хочеться для цього стати іншою.
Читати далі
Лікарі сину почали ставити діагноз аутичний спектр, а я не здавалася і шукала постійно причину його криків. Від постійних пошуків правильно діазнозу кожного дня задала стрес хлібом та булочками. І у сина виявилась сильна непереносимість глютену і в саму першу чергу я була у цьому винна, бо глютен передавала молоком, а потім уже і продуктами. Син тепер повністю здоровий, а я всеодно продовжувала заїдати свою вину булочками і через це за 3 роки набрала 12 кг. Соромно. В соц. мережах стоїть фото 4 річної давності, тоді коли була худа і щаслива. Зараз у мене ціль знову стати привабливою і тепер уже ідеальною мамою для дітей.
Читати далі
Дуже тяжко коли в тебе 5 дітей, на себе часу не вистачає. В чудо не вірю але колись і мені має пощастити .
Читати далі
Привіт!Я Інна.Я левиця з пишними формами,справньою левиною гривою та великими синіми очима.Мені,як і всім левам,подобається дивувати оточуючих своїм стилем,одягом та прикрасами.Вибираючи речі,я завжди слухаю власне серце.Річ або моя,або ні.Моя фігура,звісно ж,не завжди дозволяє мені носити ті речі,які подобаються.Але я намагаюсь вибрати те,що хоч би близько до мрії.Часто мені допомагає в цьому мій улюблений журнал "Ліза".А допомога грамотного стиліста з вибором одягу є однією з моїх давніх мрій.До того ж, в ці передсвяткові дні мрії,як не крути,мають збуватися!
Читати далі
«Червона чи зелена:
визнач свою стихію!»

Щоб перевтілитися по-справжньому, треба спершу віднайти свою внутрішню сутність! Пройди наш тест, аби зрозуміти, до якої стихії належить твоя душа!

Тест
Партнер проєкту
Цитрамон-Дарниця

Реклама лікарського засобу Цитрамон-Дарниця виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». РП МОЗ України №UA/6550/01/01. Ліцензія АВ №598086. Відпускається без рецепта. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією на лікарський засіб. Дітям протипоказане застосування без наявності особливих показань. Препарат має протипоказання. В окремих випадках можливі побічні реакції.
Реклама лікарського засобу Цитрамон МАКСІ® №20 виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». РП МОЗ України №UA/17370/01/01. Ліцензія АВ №598086. Відпускається без рецепта. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією на лікарський засіб. Не застосовувати дітям. Препарат має протипоказання. В окремих випадках можливі побічні реакції. В даному сюжеті використовуються рекламні слогани. *За результатами конкурсу споживчих вподобань «Вибір року» в Україні 2017, 2018. Препарат року від головного болю. www.choice-of-the-year.com.ua. Конкурс проводиться з 09.12.2019 р. по 13.02.2020 р. на сайті golovne.liza.ua. Ознайомитись з правилами можна на сайті liza.ua/rules_citramon2.html

Реклама лікарського засобу Цитрамон-Дарниця виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». РП МОЗ України №UA/6550/01/01. Ліцензія АВ №598086. Відпускається без рецепта. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією на лікарський засіб. Дітям протипоказане застосування без наявності особливих показань. Препарат має протипоказання. В окремих випадках можливі побічні реакції.
Реклама лікарського засобу Цитрамон МАКСІ® №20 виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». РП МОЗ України №UA/17370/01/01. Ліцензія АВ №598086. Відпускається без рецепта. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією на лікарський засіб. Не застосовувати дітям. Препарат має протипоказання. В окремих випадках можливі побічні реакції. В даному сюжеті використовуються рекламні слогани. *За результатами конкурсу споживчих вподобань «Вибір року» в Україні 2017, 2018. Препарат року від головного болю. www.choice-of-the-year.com.ua. Конкурс проводиться з 09.12.2019 р. по 13.02.2020 р. на сайті golovne.liza.ua. Ознайомитись з правилами можна на сайті liza.ua/rules_citramon2.html